Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Başarı Sıralamaları, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Arkeoloji bölümü ülkemizde pek çok üniversite de var. Bu bölüm ise maalesef çoğu üniversitede kontenjanını dolduramamakta. Bu ise bizleri üzen bir durum. İsterdik ki öğrencilerimiz geçmişi daha çok merak etsin ve bu merakı ile kendini bu alanda yetiştirsin. Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümü ise şu an sadece Koç Üniversitesinde bulunmakta. Hem yüz de yüz burslu olarak da bu bölümü okuyabilirsiniz. Bu bölümde okumak isteyenler ise hem arkeolojiyi hem de sanat tarihini okumuş olacaklardır. Şu an liselerimizde de sanat tarihi dersleri var. Bu bölümü okuyup pedagojik formasyon almanız ile birlikte belki de bu derslere girebilir, öğrencilerinize sanat tarihine dair bildiklerinizi anlatabilirsiniz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
KOÇ ÜNİVERSİTESİ Arkeoloji ve Sanat Tarihi(İngilizce)(Burslu) SÖZ 475.00 7 553
KOÇ ÜNİVERSİTESİ Arkeoloji ve Sanat Tarihi(İngilizce)(%50 İndirimli) SÖZ 334.00 7 124518

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
1

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!