Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Aşçılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Aşçılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Aşçılık (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Aşçılık (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Aşçılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Farklı malzemeleri bir araya getirerek ortaya leziz şaheserler çıkarmak ister misin? Bölüm, başta restoranlar olmak üzere otel vb. işletmelerin mutfağında çalışacak, mutfak yönetimi konusunda donanımlı aşçılar yetiştirmeyi amaçlar. Besin Bilimi, Gıda Bilimi, Yiyecek Hazırlama, Besin Hijyeni, Dünya Mutfaklarından Örnekler ve Mutfak Yönetimi gibi teorik ve uygulamalı dersler bölümün temelini oluşturur. Eğer sen de mutfakta vakit geçirmekten, farklı tatları bir araya getirmekten ve yemeklerini insanların beğenisine sunmaktan keyif alıyorsan Aşçılık bölümünü düşünebilirsin.

Mezunlar Aşçılık Meslek Elemanı unvanını alır.

Aşçılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Aşçılık (Açıköğretim)TYT203.0017501523605

Aşçılık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!