Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Astronomi ve Uzay Bilimleri Ata Yayınları Ders Kitabı Sayfa 134 Cevabı

Astronomi ve Uzay Bilimleri Ata Yayınları Ders Kitabı Sayfa 140 Cevabı

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Ata Yayınları Astronomi ve Uzay Bilimleri Ders Kitabı Cevapları / Astronomi ve Uzay Bilimleri Ata Yayınları Ders Kitabı Sayfa 139 Cevabı

Astronomi ve Uzay Bilimleri Ata Yayınları Ders Kitabı Sayfa 139 CevabıAstronomi ve Uzay Bilimleri Ata Yayınları Ders Kitabı Sayfa 139 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Astronomi ve Uzay Bilimleri Ata Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Seda ALPEGEMEN tarafından 168 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise İsmail UNURLUER tarafından yapılmış.

Astronomi ve Uzay Bilimleri Ata Yayınları Ders Kitabı Sayfa 139 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

Çalışma alanlarına göre uydu çeşitleri ile ilgili kitabınızda yer alan bilgiler ışığında uydu çeşitleri ile ilgili İnternet, dergi, ansiklopedi vb. kaynaklardan araştırma yapınız.

Araştırma sonuçlarınızdan yararlanarak uyduların yaşamımıza etkilerini konu alan bir rapor hazırlayınız. Hazırladığınız raporu sınıf arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap:
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!