Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Atık Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Atık Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Atık Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Atık Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Atık Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettikleri 2 yıllık bir ön lisans bölümü olan Atık Yönetimi bölümü; çevre bilinci gelişmiş ve bu alanda çalışmalar yapıp, bunu meslek haline getirmek isteyen her aday öğrenci için kesinlikle değerli meslekler arasında üst sıralarda yer almaktadır. Atık malzemelerin azaltılması, geri dönüşümü ve dönüştürülmesi, özellikleri ve türüne göre ayrılması gibi işlerin sürekliliğini saylayacak teknik çalışan yetiştirmeyi hedefleyen bölüm, bulunduğumuz çağ gereği, sürekli bir personel döngüsüne ihtiyaç duymaktadır. Duyulan bu ihtiyacı en doğru şekilde sağlamak ise, bölümün bir ilkesidir.

Atık Yönetimi bölümünü bitiren öğrenciler; bu konuda yürütülen projelerde, özel veya devlet kuruluşlarının ilgi birimlerde çalışabilme fırsatına sahiptir.

Atık Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ Atık YönetimiTYT184.00401740609

Atık Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!