Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Üniversite Taban Puanları

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Başarı Sıralamaları siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Yayınımızı inceledikten sonra aklınıza gelen soruları yorum bölümüne yazabilirsiniz. Aynı zamanda Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları Başarı Sıralamaları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Kurulduğu 1921 yıllarında itibaren, 100.000 üzerinde eğitimci emektarlar yetiştiren Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi, Azerbaycan’ın Bakü şehrinde yer almaktadır. Akademik personellerin 800 gibi mükemmel bir sayı olması, eğitim görecek olan aday öğrenciler için, değerlendirilmesi gerekilen bir fırsattır. Asıl amacı; eğitime yön veren, adaletli ve insani değerlere önemseyen kişilikte mezunlar vermek olan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi; Filoloji, Tarih, Matematik ve Enformatik, Fizik ve Teknoloji, Biyoloji, Kimya, Okul Öncesi Eğitim ve Psikolojik Hizmetler, İlköğretim, Müzik ve Sanat, Coğrafya, Kalifikasyon ve Yeniden Eğitim gibi fakülteler barındırarak aday öğrencilerine eşsiz seçenekler sunmaktadır. Bir devlet üniversitesi olan ABDÜ, kar amacı gütmeyerek, sadece öğrencisine odaklanan ve öğrencilerine sosyal anlamda da geliştirmek isteyen bir üniversitedir.

NOT: Tablo ÖSYM ve YÖK ATLAS tarafından hazırlanan en güncel listedir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİOkul Öncesi Öğretmenliği(Ücretli)SÖZ0.0010Dolmadı
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİPsikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği(Ücretli)EA0.0010Dolmadı

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!