Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Üniversite Taban Puanları

Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Taban Puanları ve Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Başarı Sıralamaları siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Yayınımızı inceledikten sonra aklınıza gelen soruları yorum bölümüne yazabilirsiniz. Aynı zamanda Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Taban Puanları Başarı Sıralamaları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Rektörünün Prof. Dr. Gülçöhre Memmedova olduğu Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi, 1975 yılında Azerbaycan’ın Bakü şehrinde kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda bağımsız bir üniversite olan Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi, asıl fikir tarihi 1934 yılları arasında bağımsız bir üniversite şeklinde ilerlerken, 1951 yıllarında, bünyesine birçok fakülte eklemiştir ve daha sonrasında Sovyetler Birliği yönetimi tarafından Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi adını alarak günümüze gelmiştir. Bünyesinde; Mimarlık, İnşaat, Ulaştırma, İnşaat Teknolojileri, İnşaat ve Ekonomi, Enerji Nakil Sistemleri, Mekanik ve Otomasyon ile Hazırlık Fakültesi barındıran, üniversite, verdiği eğitim kalitesinin yanı sıra, sağlamış olduğu sosyal etkinlikler ile, aday öğrencilerini her türlü konuda üst düzey bir süreç ile desteklemektedir.

NOT: Tablo ÖSYM ve YÖK ATLAS tarafından hazırlanan en güncel listedir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
AZERBAYCAN MİMARLIK VE İNŞAAT ÜNİVERSİTESİ Mimarlık(Ücretli) SAY 0.00 10 Dolmadı

Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!