Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Taban Puanları, Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Başarı Sıralamaları, Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bahçe Bitkileri ve Pazarlaması, Bahçe Bitkileri bölümüne göre üretim ve pazarlama alanının daha geniş olduğu bir bölümdür. Programın amacı hem meyve – sebze ürünlerini bilimsel yöntemlerle inceleyip topraktaki verimliliği artırabilen ve ürün türlerini geliştirebilen hem de ürünleri pazarlayabilen uzmanlar yetiştirmektir. Eğer bitki üretimine, Genetiğe, Ekonomiye, Sosyolojiye, beslenmeye ve pazarlamaya meraklıysan bu bölüm senin için doğru bir tercih olabilir. Bahçe Bitkileri, Tarım ve Çevre Koruma, Meteoroloji, Botanik, Fizik ve Sulama bölümün temel derslerini oluşturur.

Mezunlar Araştırmacı, Bitkisel Üretim Eğitmeni, Sera İşletmecisi, Bağ-Bahçe Sorumlusu, Bitki Koruma Uzmanı, Fidan İşletmecisi, Üretim Uzmanı olarak farklı sektörlerde çalışma imkanı bulabilir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması(İngilizce)(Burslu) SAY 0.00 3 Dolmadı

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!