Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Üniversite Taban Puanları

Bakü Slavyan Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bakü Slavyan Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Bakü Slavyan Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bakü Slavyan Üniversitesi Taban Puanları ve Bakü Slavyan Üniversitesi Başarı Sıralamaları siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Yayınımızı inceledikten sonra aklınıza gelen soruları yorum bölümüne yazabilirsiniz. Aynı zamanda Bakü Slavyan Üniversitesi Taban Puanları Başarı Sıralamaları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Azerbaycan’ın Bakü şehrinde kurulan Bakü Slavyan Üniversitesi, bir Devlet Üniversitesidir. Azerbaycan Cumhurbaşkanı H. Aliyev, vermiş olduğu karar ile; Azerbaycan Pedagoji Rus Dili ve Edebiyatı Enstitüsü ışığında kurulmuş olan ve üniversitenin kuruluşunu, tüm zamanların en iyi akademisyen kadrosu ile destekleyerek, Bakü Slavyan Üniversitesini, ‘’en iyi üniversite’’ sıfatıyla günümüze taşımıştır. Eğitim dili; Rusça ve Azerbaycanca olan üniversitenin rektörü ise, Nurlana Aliyeva’dır. Bünyesinde okutmuş olduğu bölümler ve eğitim dilleri ile, uluslararası yönlerle kendini geliştirmek isteyen Bakü Slavyan Üniversitesi, aday öğrencilerini, eğitim dersleri dışında kültürel ve sosyal etikinlikler ile desteklemektedir. Uluslararası bir kapsam altında olmak isteyen Bakü Slavyan Üniversitesi, bu isteği, dış bağlantılarını güçlendirerek (Rusya, Ukrayna, Fransa Polonya vs.), zirveye doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

NOT: Tablo ÖSYM ve YÖK ATLAS tarafından hazırlanan en güncel listedir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
BAKÜ SLAVYAN ÜNİVERSİTESİRus Dili ve Edebiyatı(Ücretli)DİL0.0010Dolmadı
BAKÜ SLAVYAN ÜNİVERSİTESİİngiliz Dili ve Edebiyatı(Ücretli)DİL0.0010Dolmadı

Bakü Slavyan Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!