Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Bankacılık Taban Puanları, Bankacılık Başarı Sıralamaları, Bankacılık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İnsanların parası oldukça Banka, Banka oldukça da bir çalışana ihtiyaç duyulacaktır. Bankacılık bölümü denince genellikle iki yıllık bölümler akla gelmektedir. Fakat taban puanları ve başarı sıralamalarını paylaşacağım bölüm olan bankacılık 4 yıllık bir bölüm. Bankacılık bölümünün 4 yıllık olanı ise şu an Marmara Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Nercmettin Erbakan Üniversitesi ve Trakya Üniversitesinde var. Bankacılık bölümünde okumayı düşünüyorsanız 4 yıllık olanı okumanız sizin avantajınıza olacaktır. Bankacılık bölümünün sınav puan türü ise eşit ağırlık. Bu bölüm için orta derecede matematik bilmek ve sınavda yapmak yeterli olacaktır. İyi bir bankada çalışmaya başlarsanız yaptığınız işten de keyif alabilirsiniz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ Bankacılık(Fakülte) EA 244.00 60 573435
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ Bankacılık(Fakülte)(İÖ) EA 219.00 40 793373

Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!