Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Basım Teknolojileri (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Basım Teknolojileri (Yüksekokul) Taban Puanları, Basım Teknolojileri (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Basım Teknolojileri (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Basım Teknolojileri (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Basım Teknolojileri bölümü teknoloji desteği ile yayın gerçekleştiren bir bölümdür. Basın Teknolojileri bölümü basım üretimini iyi yapabilen, basım teknolojileriyle ilgili proje hazırlayabilen, tasarım ve uygulama becerisine sahip, modern teknik araçları kullanabilen yetkin bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bu program kapsamında Ambalaj, Teknoloji, Basım ve Yayın, Matbaacılık, Baskı gibi dersleri uygulamalı olarak öğrenirsin. Basım Teknolojileri bölümü mezunları basın işletmelerinde üretim ve baskı birimlerinde çeşitli kademelerde –yönetici, vardiya amiri, kalite kontrol, planlama, satış-pazarlama sorumlusu– çalışabilir, basım sektörü başta olmak üzere, yayıncılık ve ambalaj sektöründe iş bulabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
MARMARA ÜNİVERSİTESİ Basım Teknolojileri SAY 0.00 40 Dolmadı

Basım Teknolojileri (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!