Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Batı Dilleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Batı Dilleri Taban Puanları, Batı Dilleri Başarı Sıralamaları, Batı Dilleri Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Batı Dilleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Batı dünyasını oluşturan edebi eser ve yaratıcılarıyla daha yakından tanışmak istemez misin? Bölüm Batı dünyasının yazınsal eserleri, akımları ve kuramlarını yakından inceleyerek dilbilimi üzerinde eğitim ve araştırma yapar. Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü; İngiliz Dili ve Edebiyatı, Fransız Dili ve Edebiyatı, Alman Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı gibi çeşitli anabilim dallarından oluşur. Her bir anabilim dalı altında çeşitli ülkelerin sahip olduğu edebiyat ve sanat eserlerini, metin çözümlemeleriyle, dil çözümlemeleriyle inceleyebilir, dil-kültür-birey ilişkisini bütünlüklü olarak ele alan kültürel çalışmalar yapabilirsin. Seçtiğin anabilim dalı programına göre alacağın dersler değişir. Bölümden iki dilli olarak mezun olur ve filolog unvanı alırsın. Eğer kültürel yönden donanımlı bir birey olarak kendini yetiştirmek istiyorsan, farklı kültürlere ilgi duyuyorsan, dil öğrenmeye yeteneğin varsa Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü senin için doğru bir seçim olabilir.

Bölüm mezunları bankacılık, uluslararası ilişkiler, yayıncılık, turizm, gazetecilik, devlete ve özel sektöre bağlı medya kuruluşları gibi farklı sektörlerde iş bulabilirler, eğitim sertifikası alan mezunlar devlete ya da özel kuruluşlara bağlı okullarda ve üniversitelerde öğretmenlik veya okutmanlık yapabilirler, çevirmen, editör ve yazar olarak çalışabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
KIRGIZİSTAN-TÜRKİYE MANAS ÜNİVERSİTESİ Batı Dilleri(İngiliz Dili ve Edebiyatı) DİL 303.00 4 43671

Batı Dilleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!