Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Taban Puanları, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Başarı Sıralamaları, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Beden Eğitimi öğretmenliği hayali kuran gençler. Sitemize öncelikle hoş geldiniz. Bu sene sizler için üniversite taban puanları ve başarı sıralamalarını hazırladık. En gözde olan bölümler hakkında ayrıntılı şekilde bilgi vermeye ve hangi üniversitelerde bu bölümleri okuyabileceğiniz hakkında yayınlar hazırladık. Hazırlamış olduğumuz bu bölümler arasında ise elbette Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği de var. Daha önce bu bölümün adı Beden Eğitim öğretmenliği iken artık Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği olarak anılmakta.

Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği ise şu an Kocaeli Üniversitesi ve Uşak Üniversitelerinde var. Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği alanında okumak istiyorsanız yolunuz mutlaka bu iki üniversiteden birine düşecektir. Taban puanları ve başarı sıralamaları ise aşağıdaki tabloda.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği EA 315.00 70 182698
UŞAK ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği EA 309.00 50 199684

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!