Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Bilgi Güvenliği Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bilgi Güvenliği Teknolojisi Taban Puanları, Bilgi Güvenliği Teknolojisi Başarı Sıralamaları, Bilgi Güvenliği Teknolojisi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Bilgi Güvenliği Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Kullanımı giderek yaygınlaşan sanal ortamın en büyük sorunlardan biri güvenlik. Bilgi güvenliği alanında uzmanlaşmış teknikerlere bu anlamda önemli görevler düşüyor. Bilgi hırsızlığı durumunda sisteme nasıl sızıldığından, saldırganın izinin bulunmasına ve adli araştırmalara kadar ne yapılması gerektiğine kadar birçok sorunun cevabı Bilgi Güvenliği Teknolojisi Teknikerlerinde gizli. “Laptobun ya da mobil cihazın çalınması durumunda yapılması gereken nedir? Sızılan sunucuda saldırgan kötü niyetli kod yerleştirmiş mi?” gibi gizlilik ve güvenlikle ilgili birçok önemli konu bölümün uzmanlık alanına giriyor. Bilgisayarlarla ve teknolojiyle uğraşmayı seviyorsan, sanal ortamda güvenliği sağlama fikri ilgini çekiyorsa Bilgi Güvenliği Teknolojisi bölümünü düşünebilirsin.

Mezunlar internet ve elektronik posta hizmeti veren, çok kullanıcılı bilgisayar sistemi, bilgisayar ağı olan, elektronik ticaretle uğraşan, uzaktan eğitim yapan kuruluşlarda çalışma imkanı bulabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİBilgi Güvenliği Teknolojisi(İngilizce)(Burslu)SAY391.00371334
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİBilgi Güvenliği Teknolojisi(İngilizce)(%50 İndirimli)SAY242.0020378429

Bilgi Güvenliği Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!