Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bilgi Yönetimi bölümünde, bilgi ve belgelerin kolayca ulaşılmasını sağlayan ve bu süreci yönetebilecek kişiler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Bu program kapsamında okutulan bazı derslerin temel bilgisayar dersleri olmasının yanı sıra; kurumsal iletişim ve birlikte çalışma, masaüstü yayıncılık, pazarlama yönetimi ve kurumsal bilgi yönetimi gibi teknik derslerden de oluşmaktadır. Öğrenciler, bu programı bitirdikten sonra; dikey geçiş sınavıyla Bilgi Teknolojileri, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği gibi lisans bölümlerine geçiş yapabilme fırsatına sahiptir.

Bilgi Yönetimi bölümünü bitiren öğrenciler; kamu ve özel sektörde kütüphane sorumlusu, bilgi uzmanı, arşiv memuru, bilgisayar işletmeni, arşivci, akademik uzman, sistem analisti, halkla ilişkiler uzmanı ve pazarlama elemanı gibi ilgili alanlarda çalışabilme fırsatına sahiptir.

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Ordu Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Kırklareli Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ Bilgi YönetimiTYT205.00351460696
ORDU ÜNİVERSİTESİ Bilgi YönetimiTYT189.00251723670
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ Bilgi YönetimiTYT0.0040Dolmadı
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ Bilgi YönetimiTYT0.0035Dolmadı
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ Bilgi YönetimiTYT0.0020Dolmadı
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bilgi YönetimiTYT0.0035Dolmadı

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!