Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bilgi Yönetimi bölümünde, bilgi ve belgelerin kolayca ulaşılmasını sağlayan ve bu süreci yönetebilecek kişiler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Bu program kapsamında okutulan bazı derslerin temel bilgisayar dersleri olmasının yanı sıra; kurumsal iletişim ve birlikte çalışma, masaüstü yayıncılık, pazarlama yönetimi ve kurumsal bilgi yönetimi gibi teknik derslerden de oluşmaktadır. Öğrenciler, bu programı bitirdikten sonra; dikey geçiş sınavıyla Bilgi Teknolojileri, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği gibi lisans bölümlerine geçiş yapabilme fırsatına sahiptir.

Bilgi Yönetimi bölümünü bitiren öğrenciler; kamu ve özel sektörde kütüphane sorumlusu, bilgi uzmanı, arşiv memuru, bilgisayar işletmeni, arşivci, akademik uzman, sistem analisti, halkla ilişkiler uzmanı ve pazarlama elemanı gibi ilgili alanlarda çalışabilme fırsatına sahiptir.

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Ordu Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Kırklareli Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ Bilgi Yönetimi TYT 205.00 35 1460696
ORDU ÜNİVERSİTESİ Bilgi Yönetimi TYT 189.00 25 1723670
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ Bilgi Yönetimi TYT 0.00 40 Dolmadı
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ Bilgi Yönetimi TYT 0.00 35 Dolmadı
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ Bilgi Yönetimi TYT 0.00 20 Dolmadı
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bilgi Yönetimi TYT 0.00 35 Dolmadı

Bilgi Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!