Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Bilgisayar Operatörlüğü 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bilgisayar Operatörlüğü 2 Yıllık Taban Puanları, Bilgisayar Operatörlüğü 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Bilgisayar Operatörlüğü 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Bilgisayar Operatörlüğü 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettikleri 2 yıllık bir ön lisans programı olan Bilgisayar Operatörlüğü bölümü; Bilgisayar ile uğraşmayı seven bu ilgiyi çeşitli teknik bilgilerle bir mesleğe çevirmek istiyorsa eğer, kesinlikle değerlendirmeleri gereken bir bölümdür. Bu bölüm, bakım-onarım, program yükleme ve yazma üzerine sektörün ihtiyaç duyduğu elemanları yetiştirmeyi amaçlamaktadır.  Teoriden çok bilgisayar laboratuvarında işlenen dersler, aday öğrencileri için kaliteli bir bilgi topluluğu içermektedir.

Bilgisayar Operatörlüğü bölümünü bitiren öğrenciler; özel ve kamu kurumlarının bilgi işlem merkezleri, muhasebe servisleri, istatistik birimleri gibi ilgili birimlerinde çalışabilecek geniş bir iş ağına sahiptir. Ayrınca gelişmekte olduğumuz teknoloji ağından dolayı, iş alanların artacağı bir meslektir.

Bilgisayar Operatörlüğü 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Anadolu Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar OperatörlüğüTYT228.00301151799
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Operatörlüğü (İÖ)TYT209.00251451183
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar OperatörlüğüTYT0.0015Veri Yok

Bilgisayar Operatörlüğü 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!