Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Başarı Sıralamaları, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yazılıma ilgi duyuyorsun ve kendini bu yönde mi geliştirmek istiyorsun? O zaman bu bölüm senin için doğru bir tercih olabilir. İsmi nedeniyle Bilgisayar Mühendisliğiyle sıkça karıştırılsa da derslerin içerik bakımından mühendislikten farklıdır. Bölümde teorik dersler yerine uygulamalı laboratuvar dersleri ağırlıktadır. Matematik, Bilgisayar Mimarisi, İşletim Sistemleri, Websitesi Tasarım ve Uygulama, Sistem Mühendisliği, İş İdaresi, Ekonomi, Muhasebe, Yönetim ve Pazarlama bölüm derslerinden birkaçı.

Mezunlar web tasarlama / programlama / yönetimi, veri tabanı tasarımı / yönetimi, yazılım mühendisliği, sistem mimarlığı, sistem analizi / tasarımı, bilgisayar programcılığı, sistem denetimi, proje ekip yönetimi, bilgisayar ağları kurumu / yönetimi alanlarında çalışabilir ya da Bilgisayar Öğretmeni olarak görev alabilir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Bilgi Güvenliği Teknolojisi(İngilizce)(Burslu) SAY 391.00 3 71334
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Bilgi Güvenliği Teknolojisi(İngilizce)(%50 İndirimli) SAY 242.00 20 378429

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!