Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Boya Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Boya Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları, Boya Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Boya Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Boya Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettikleri 2 yıllık bir ön lisans bölümü olan Boya Teknolojisi bölümü, geniş bir hayal gücüne sahip ve bu hayal gücünü, geniş bir renk hacmiyle birleştirmek isteyen her öğrenci için, teknik alt yapıyı iyi sağlayan kaliteli bir bölümdür. Boya kimyasını derinlemesine öğrenebileceğiniz bir bölüm olan Boya Teknolojileri; organik kimya, renk bilgisi, kalite kontrol yöntemleri, pigmentasyon bilgisi ve analitik kimya gibi temel ders içererek, aday öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermeyi hedeflemiştir.

Boya Teknolojisi bölümünü bitiren öğrenciler; kamu ve özel sektörde çalışabilmelerine ek, boya üretimi ve uygulaması yapan firmalarda çalışabilir. Otomobil servislerinde çalışabilme fırsatına sahip olan mezunlar, geniş bir iş ağına sahiptir.

Boya Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Kocaeli Üniversitesi öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Boya TeknolojisiTYT0.0030Dolmadı

Boya Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!