Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Çağrı Merkezi Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Çağrı Merkezi Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Çağrı Merkezi Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Çağrı Merkezi Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Çağrı Merkezi Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Günümüzde devlette olsun özelde olsun atık her türlü kurum ve kuruluş, türlü hizmetlerini Çağrı Merkezi vasıtası ile yapmaktadır. Kurumların hizmetleri ile ilgili dilek ve şikayetler ilgili kurumun Çağrı merkezi hizmetlerine yapılmakta ve satış-pazarlama faaliyetleri de yine çağrı merkezi hizmetleri sayesinde yapılmaktadır. Yeni sayılan bir sektör olduğu için özellikle özeldeki iş imkanları geniştir. Öyle ki bazı şirketler bu eğitimi almamış insanları bile Çağrı Merkezlerinde çalışmak üzere işe alıyorlar. Özellikle diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yükseki bilgisayarı iyi kullanan adayların tercih edebileceği bir bölüm de Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümüdür.

Kamu kurumlarının ve özel sektör işletmelerinin Çağrı Merkezlerinde çalışabilecek deneyimli personeller yetiştiren 2 yıllık bir bölümdür. Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır. Bölümün eğitim süresi 2 yıldır. Bölüm öğrencileri eğitim esnasında staj da görmektedir. Türkiye’nin birçok üniversitesinde bu bölüm bulunmaktadır. Meslek liselerinin bazı dallarını bitirmiş olan üniversite adayları, Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümüne sınavsız geçiş ile yerleşebilmektedir.

Bölüm mezunlarının her türlü kurum/kuruluş ve şirkette çalışması mümkündür. KPSS ile atananlar çeşitli devlet kurumlarının çağrı merkezi hizmetleri biriminde görev yaparlar. Çeşitli özel şirketlerde iş buma imkanı da bulunmaktadır. Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunları aşağıdaki çalışma alanlarında iş bulma imkanı bulabilirler:

-Hastaneler
-Bankalar
-Bakanlıklar
-Üniversiteelr
-Satış mağazaları
-Okullar
-Telefon operatörleri vb.

Çağrı Merkezi Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi ve Atatürk Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Çağrı Merkezi Hizmetleri (Açıköğretim) TYT 198.00 500 1672322
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Çağrı Merkezi Hizmetleri (Açıköğretim) TYT 0.00 500 Dolmadı

Çağrı Merkezi Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!