Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Taban Puanları, Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Başarı Sıralamaları, Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Film ve tasarıma ne kadar ilginiz var. Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi okumaya ne dersiniz? Sanat ve sinema kültürüne olan ilgini hobi olmaktan çıkarıp önce akademik hayatına ardından da iş hayatına taşımak ister misin? Canlandırma Film Tasarım ve Yönetimi bölümü öncelikle sanatı ve sinemayı seven, benimseyen, hem kuramsal hem uygulamalı şekilde hayatına katan uzman canlandırma sanatçıları ve ekipleri yetiştirmeyi hedefler. Hem ilgi çekici hem eğlenceli hem de medya ve sinema alanında oldukça yararlı olan Temel Tasarım, Canlandırma Sineması, Film Tasarımı, Dünya Sinema Tarihi gibi dersler görebilir, daha sonra medya/iletişim alanında ilgin olan bir uzmanlıkla akademik kariyer yapabilirsin. Bu bölümden film endüstrisi ve medya sektörü hakkında geniş bir bilgi birikimine ve uzmanlığına ulaşmış bir şekilde mezun olabilirsin. Bölüm mezunları reklam, dizi, televizyon, sinema gibi medyanın her alanında çalışabilir, akademik alanda da iş bulabilirler. Bölüm sadece Dokuz Eylül Üniversitesi’nde bulunduğunu ve kontenjanın da 40 olduğunu hatırlatmak isteriz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİCanlandırma Filmi Tasarım ve YönetimiSÖZ339.0040109155
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİCanlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi(KKTC Uyruklu)SÖZ287.002341752

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!