Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Çevre Temizliği ve Denetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Çevre Temizliği ve Denetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Çevre Temizliği ve Denetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Çevre Temizliği ve Denetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Çevre Temizliği ve Denetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Çevreci bir insan olan ve bu sahip olduğu yetiyi, faydalı çalışmalar ile kullanmak isteyen her aday öğrenci için, kesinlikle değerlendirilmesi gerekilen bir bölümdür, Çevre Temizliği ve Denetimi. Bu bölüm kapsamında; kimya, hijyen, temizlik uygulamaları ve temizlik kimyasalları gibi temel dersler verilmektedir. Çevre Temizliği ve Denetimi bölümünü bitiren öğrenciler, ‘’Çevre Temizliği ve Denetimi Meslek Elemanı unvanını’’ kazanır. Bu programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Çevre ve Kimya Mühendisliğine bölümüne geçebilme fırsatına sahip olur.

Çevre Temizliği ve Denetimi bölümü bitiren öğrenciler; belediyelerin temizlik birimlerinde, çöp atık ve depolama tesislerinde, büyük iş merkezlerinin temizlik bölümlerinde, sanayi bölgelerinin, fabrikaların, üniversitelerin atık su arıtma tesislerinde, okul, hastane, otel ve devlet kurumlarının temizlik birimlerinde çalışabilmek gibi, geniş bir iş ağı fırsatına sahiptir.

Çevre Temizliği ve Denetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Çevre Temizliği ve DenetimiTYT175.00601755118
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ Çevre Temizliği ve DenetimiTYT0.0035Dolmadı

Çevre Temizliği ve Denetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!