Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Çim alanlarının profesyonel bir şekilde oluşturulması ve bu çim oluşturma projelerinin, yapılacak olan işlerinde yeterli teknik ve pratik bilgiye sahip uzman teknisyenler yetiştirmeyi amaçlar, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi bölümü. Arazi ölçümleri, drenaj altyapısı, sulama sistemleri, gübreleme, bakım-onarım, hastalık ve zararlılarla mücadele gibi uygulama ağırlıklı dersler içeren bölüm, teknik konularda da dersler vererek, aday öğrencisine kaliteli bir eğitim sağlamaktadır.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi bölümünü bitiren öğrenciler; belediyelerin park ve bahçe müdürlüklerinde, futbol sahalarında, golf sahalarında, peyzaj firmaları ve tohum firmalarında çalışabilecek geniş bir iş ağına sahiptir. Sektörün gelişmesiyle birlikte, iş olanakları da aynı oranda artacaktır.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ege Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
EGE ÜNİVERSİTESİ Çim Alan Tesisi ve YönetimiTYT194.00301655714

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!