Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Çim alanlarının profesyonel bir şekilde oluşturulması ve bu çim oluşturma projelerinin, yapılacak olan işlerinde yeterli teknik ve pratik bilgiye sahip uzman teknisyenler yetiştirmeyi amaçlar, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi bölümü. Arazi ölçümleri, drenaj altyapısı, sulama sistemleri, gübreleme, bakım-onarım, hastalık ve zararlılarla mücadele gibi uygulama ağırlıklı dersler içeren bölüm, teknik konularda da dersler vererek, aday öğrencisine kaliteli bir eğitim sağlamaktadır.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi bölümünü bitiren öğrenciler; belediyelerin park ve bahçe müdürlüklerinde, futbol sahalarında, golf sahalarında, peyzaj firmaları ve tohum firmalarında çalışabilecek geniş bir iş ağına sahiptir. Sektörün gelişmesiyle birlikte, iş olanakları da aynı oranda artacaktır.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ege Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
EGE ÜNİVERSİTESİ Çim Alan Tesisi ve Yönetimi TYT 194.00 30 1655714

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!