Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları, Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Eski Türk geleneksel sanatlarına özel bir ilgisi olan ve bu ilgiyi teknik bilgilerle donatmak isteyen her aday öğrenci için, kesinlikle çok kıymetli bir bölümdür, Çini Sanatı ve Tasarımı. Bu bölüm, teknik dersler ve bunu destekleyen pratik dersler içermektedir. Bu derslerden bazıları: Resim, matematik, dekor tasarımı, dekor uygulama, seramik teknolojisi ve seramik uygulama şeklindedir. Bu program kapsamındaki öğrenciler, eski el sanatlarının sanatsal değerleri hakkında bilgi edinebilir ve restorasyonun püf noktalarını öğrenebilme fırsatına sahiptir.

Çini Sanatı ve Tasarımı bölümünü bitiren öğrenciler; seramik karo üreten fabrika ve atölyelerde çalışabilmelerine ek, eğer isterlerse kendi atölyelerini kurup, serbest de çalışabilir.  Ayrıca vakıf ve belediyelerde de çalışabilen mezunlar, geniş ve güzel bir iş ağına sahiptir.

Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Çini Sanatı ve Tasarımı TYT 219.00 15 1734463

Çini Sanatı ve Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!