Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Coğrafi Bilgi Sistemleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Coğrafi Bilgi Sistemleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Coğrafi Bilgi Sistemleri (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Coğrafi Bilgi Sistemleri (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Coğrafi Bilgi Sistemleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Coğrafya ve coğrafi verilerden elde edilen bilgiler ilgini çekiyorsa bu bölümde aradığını bulabilirsin. Teknoloji ve yönetim sistemleri alanında coğrafi bilgi sistem verileri toplayan ve işleyen yetkin bireyler yetiştirmek bölümün amacıdır. Eğitimin süresince Arazi Ölçmeleri, Harita Çizimi, Programlama gibi dersler alabilirsin. Teknolojiyle birleşen derslerden olan Bilgisayar Destekli Haritalama dersi ise değişen dünyaya ayak uydurmanı sağlayacak kazanımlar elde etmeni sağlar. Mezun olduğunda Coğrafi Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Sistemleri Meslek Elemanı unvanı alırsın. Programı tamamladıktan sonra istersen Dikey Geçiş Sınavıyla İşletme ve İktisat Fakültelerine, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine geçiş yapabilirsin.

Bölüm mezunları belediyeler, valilikler, bakanlıklar gibi devlet kurum ve kuruluşlarında çalışabilir, arkeolojiden meteorolojiye, denizcilikten savunmaya, jeoloji, ormancılık, zirai uygulama alanlarına kadar uzanan geniş çalışma alanlarında iş bulabilirler.

Coğrafi Bilgi Sistemleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Coğrafi Bilgi Sistemleri (Açıköğretim) TYT 200.00 500 1564078

Coğrafi Bilgi Sistemleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!