Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 119 Cevabı

Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 119 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 119 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Günsu TÜZÜN tarafından 163 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ebru YÜCESAN tarafından yapılmış.

Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 119 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

1. Sınıf içinde sekiz grup oluşturunuz. Grup sözcünüzü belirleyiniz. Aşağıda verilen şiddet türlerinden her birini bir grubun seçmesini sağlayınız.

  • Cevap

2. Grup arkadaşlarınızla bir araya gelerek seçtiğiniz şiddetin ortadan kalkması, toplumsal yapının bütünlüğüne zarar vermemesi için yapılması gerekenleri içeren bir dergi sayfası hazırlayınız. Çalışmanızda barışçıl davranışlarda bulunmanın, toplumsal yapının bütünlüğüne yapacağı katkıya da değininiz. Çalışmanızı arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap

3. “Bilgi Notu” başlığı altında verilen metni okuyunuz. Metnin sonundaki soruları yanıtlayınız.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir