Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 50 Cevabı

Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 50 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 50 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Günsu TÜZÜN tarafından 163 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ebru YÜCESAN tarafından yapılmış.

Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 50 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

1. Aşağıda “Durumlar/Olaylar” başlığı altında verilen açıklamaları okuyunuz.

  • Cevap:

2. Açıklamalardan birini seçiniz. Olayları yaşayan siz olsaydınız neler yapardınız? Nereye başvururdunuz? Başvurunuza dayanak olarak neleri gösterirdiniz? Yapacağınız başvuruyu aşağıdaki boş bırakılan bölüme yazınız.

  • Cevap:

3. Başvuruyu yapmasaydınız, sorumluluğunuzu yerine getirmeseydiniz neler yaşanırdı? Görüşlerinizi arka sayfadaki boş bırakılan bölüme yazınız. Yazdıklarınızı arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap:

4. “Bilgi Notu” başlığı adı altında verilen metni okuyunuz ve sonundaki soruları yanıtlayınız.

  • Cevap:
1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
4
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir