Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 99 Cevabı

Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 99 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 99 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Günsu TÜZÜN tarafından 163 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Ebru YÜCESAN tarafından yapılmış.

Demokrasi ve İnsan Hakları Ada Yayınları Ders Kitabı Sayfa 99 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

1. Ailenizde yemek yapma, bulaşık yıkama, çamaşır yıkama, ütü ve evin temizliği gibi işleri, aynı zamanda çalışan bir kadın olan anneniz yapıyor.

  • Cevap

2. Yaşları birbirine yakın (bir kız, bir oğlan) iki çocuğu olan ailenin üyesisiniz. Babanız, çoğu zaman isteklerini kız olan çocuğunun yerine getirmesini istiyor.

  • Cevap

3. İş arıyorsunuz, gazete ilanlarını karıştırırken bir ilan dikkatinizi çekti. Okuduğunuzda aranan tüm özellikleri taşıdığınızı düşünerek sevindiniz. Ancak ilanın sonunda, erkek adayların tercih edileceği yazıyordu.

  • Cevap

4. Komşunuz olan aile kız çocuklarının temel eğitimden sonra, eğitimine devam etmesine izin vermiyor.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir