Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Taban Puanları, Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Başarı Sıralamaları, Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Dünyayı gemiler üzerinde dolaşmak istemez misin? “Hem denizde hem karada çalışırım” diyorsan, denizciliğe ve işletmeciliğe de ilgin varsa Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi bölümü deniz ulaştırması konusunda gerekli olan işletmecilik ve yönetim bilgilerini kazandırmayı amaçlar. Bu program kapsamında Hukuk, Matematik, İktisat, Gemicilik, Deniz Ticareti, Mesleki İngilizce dersleri alabilirsin. Mezun olduğunda Denizcilik İşletmecisi ünvanı kazanırsın.

Bölüm mezunları genel işletmecilik gerektiren bütün işkollarında çalışabilir, Ulaştırma Bakanlığı, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, yerel yönetimler ve özel sektöre bağlı denizcilik kurum ve kuruluşlarında, özel deniz taşıma şirketlerinde, gemilerde ve limanlarda çalışabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
GİRNE ÜNİVERSİTESİ Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi(İngilizce)(Burslu) EA 0.00 3 Dolmadı

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!