Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Taban Puanları, Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Başarı Sıralamaları, Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Dünyayı gemiler üzerinde dolaşmak istemez misin? “Hem denizde hem karada çalışırım” diyorsan, denizciliğe ve işletmeciliğe de ilgin varsa Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi bölümü deniz ulaştırması konusunda gerekli olan işletmecilik ve yönetim bilgilerini kazandırmayı amaçlar. Bu program kapsamında Hukuk, Matematik, İktisat, Gemicilik, Deniz Ticareti, Mesleki İngilizce dersleri alabilirsin. Mezun olduğunda Denizcilik İşletmecisi ünvanı kazanırsın.

Bölüm mezunları genel işletmecilik gerektiren bütün işkollarında çalışabilir, Ulaştırma Bakanlığı, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, yerel yönetimler ve özel sektöre bağlı denizcilik kurum ve kuruluşlarında, özel deniz taşıma şirketlerinde, gemilerde ve limanlarda çalışabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
GİRNE ÜNİVERSİTESİDeniz İşletmeciliği ve Yönetimi(İngilizce)(Burslu)EA0.003Dolmadı

Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!