Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Denizci Sağlığı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Denizci Sağlığı 2 Yıllık Taban Puanları, Denizci Sağlığı 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Denizci Sağlığı 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Denizci Sağlığı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Denizcilik kavramını oldukça benimseyen ve bu kavramı, bir sağlık çalışanı olarak taçlandırmak isteyen her aday öğrenci için, kesinlikle tercih edilmesi gerekilen bir bölümdür, Denizci Sağlığı. Bu bölüm, uzun deniz yolculukları sırasında olası sağlık problemlerinde acil ilk yardım yapacak düzeyde bilgi sahibi ve doktora yardımcı olabilecek düzeyde teknik bilgilere sahip bir sağlık çalışanı yetiştirmek hedeflenir. Bu bölümden mezun olan öğrenciler ‘’Deniz Sağlığı Teknikeri” unvanına sahip olur. Kişiliği sakin ve sorumluluk sahibi aday öğrenciler, mesleği icra ederken bu yetilerini, bir fırsat olarak değerlendirebilir.

Deniz Sağlığı bölümünü bitiren öğrenciler; 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizdeki gemilerde, Deniz Sağlığı Teknikeri olarak çalışabilme fırsatına sahiptir.

Denizci Sağlığı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Sağlık Bilimleri Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ Denizci Sağlığı TYT 267.00 60 697408

Denizci Sağlığı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!