Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları, Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sözel puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisans programıdır, Deri Konfeksiyon bölümü. Deri malzemesinden üretilen ürünlerin, her aşamasında çalışabilecek ve mühendise yardımcı olabilecek teknik elemanlar yetiştirmeyi amaçlayan bölüm; dericilikte temel işlemler, teknik resim, deri kalıp hazırlama teknikleri, deri dikim teknikleri, deri süsleme teknikleri, giysilik deri işleme teknikleri, kalite kontrol ve bilgisayar işletim sistemi gibi temel dersler içererek, bölümü tercih edecek olan aday öğrencilere, kaliteli bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

Deri Konfeksiyon bölümünü bitiren öğrenciler; bu alanda faaliyet gösteren atölye ve fabrikalarda tekniker olarak çalışabilmelerinin yanında, bu mesleği tamamen hobi olarak da değerlendirebilme fırsatına her daim sahiptir.

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Manisa Celâl Bayar Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Deri KonfeksiyonTYT0.0035Dolmadı

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!