Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları, Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sözel puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisans programıdır, Deri Konfeksiyon bölümü. Deri malzemesinden üretilen ürünlerin, her aşamasında çalışabilecek ve mühendise yardımcı olabilecek teknik elemanlar yetiştirmeyi amaçlayan bölüm; dericilikte temel işlemler, teknik resim, deri kalıp hazırlama teknikleri, deri dikim teknikleri, deri süsleme teknikleri, giysilik deri işleme teknikleri, kalite kontrol ve bilgisayar işletim sistemi gibi temel dersler içererek, bölümü tercih edecek olan aday öğrencilere, kaliteli bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

Deri Konfeksiyon bölümünü bitiren öğrenciler; bu alanda faaliyet gösteren atölye ve fabrikalarda tekniker olarak çalışabilmelerinin yanında, bu mesleği tamamen hobi olarak da değerlendirebilme fırsatına her daim sahiptir.

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Manisa Celâl Bayar Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Deri Konfeksiyon TYT 0.00 35 Dolmadı

Deri Konfeksiyon 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!