Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sağlık sektörüne büyük bir ilgi duyan ve bu ilgiyi, bir sağlık çalışanı olarak değerlendirmek isteyen her öğrenci için, kesinlikle tercih edilebilecek bölümler arasına alınmalıdır, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi bölümü. Hastanelerin ilgili birimlerinde, ameliyat öncesi malzemelerin temizlenmesinde görevli teknisyenler yetiştirmeyi amaçlayan Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi bölümü, alanında kaliteli bireyler yetiştirip, sağlık sektörüne kazandırmayı bir ilke haline getirmiştir.

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi bölümünü bitiren öğrenciler; özel ve kamu sağlık kuruluşlarının ameliyathane ve klinik gibi ilgili birimlerinde çalışabilme fırsatına sahiptir. Her daim gelişen ve değişen sağlık sektörünün, bu alanda çalışabilecek sağlık personellerine duyduğu ihtiyaç, gelişimle doğru orantılı olarak artacaktır.

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Hacettepe Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi TYT 291.00 20 465845

Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!