Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
4 Yıllık Bölümler

El Sanatları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

El Sanatları Taban Puanları, El Sanatları Başarı Sıralamaları, El Sanatları Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

El Sanatları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

El sanatlarına ilgi duyuyorsan, el sanatlarımızın korunup geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorsan, El Sanatları bölümü senin için doğru bir tercih olabilir. Bölüm el sanatlarımızı yok olmaktan kurtaracak, teknolojiden yararlanarak geliştirebilecek yetkin bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bu program kapsamında Tarih, Sanat Tarihi gibi kültür dersleri, Fizik, Kimya gibi temel bilim dersleri ve çeşitli el sanatlarını uygulayarak geliştirebileceğin dersler alabilirsin. “El Sanatları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise sadece 3 üniversitede olduğunu (Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi) ve Konya’daki üniversitenin kontenjanın dolmadığını görüyoruz.

Bölüm mezunları halk eğitim merkezlerinde, orta öğretimde, çıraklık eğitim merkezlerinde, özel sektörde tekstil işletmelerinde çalışabilirler.

El Sanatları Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!