Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Enerji sektöründe çalışmak istiyorsan Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm enerji sektöründe ihtiyaç duyulan üstün nitelikli, analitik düşünebilen, gelişme ve yeniliklere açık teknikerler yetiştirmeyi amaçlar. Eğitimin süresince enerji sektörünün her sahasında (enerji üretimi, iletimi, dağıtımı, kullanılması) rahatlıkla çalışabileceğin bilgi ve deneyimi elde edebilirsin. Bu program kapsamında Algoritma ve Programlama, Bilgisayar Destekli Çizim, Mesleki Matematik, Termodinamik, Enerji Yönetimi, Yüksek Gerilim Tekniği gibi mesleki dersler alabilirsin. Mezun olduğunda “Enerji Teknikeri” unvanı kazanırsın. Programı tamamladıktan sonra istersen Dikey Geçiş Sınavıyla Makine Mühendisliği, Enerji Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği gibi lisans programlarına geçiş yapabilirsin.

Bölüm mezunları sanayide enerji üretimi, iletimi, dağıtımı ve kullanılması alanlarında tasarımcı ya da uygulayıcı çalışabilir, kamu ve özel sektör işletmelerinde iş bulabilirler.

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!