Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi Taban Puanları, Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi Başarı Sıralamaları, Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Teknolojinin hayatımıza girişi gün geçtikçe hızlanarak devam ediyor. Elektronik ortam artık ticareti de içine almış durumda. Z kuşağı olarak içinde olduğumuz teknoloji çağını mesleğine dönüştürebilirsin. Bilişim teknolojileri konularını harmanlayan bölüm özel olarak web tabanlı platformlarda gelişen iş olanakları keşfetmen için geliştirilmiş bir programdır. Bu alanda ihtiyacın olan tüm bilgileri öğreneceğin programda Web Programlama, Dijital Reklam ve Sosyal Medya Pazarlama, Grafik Tasarımına Giriş gibi dersler yer almaktadır. Mezun olduğunda iletişim ve tasarım alanında, elektronik ticaret şirketlerinde çalışma imkanı bulabilirsin.

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde ise; sadece Yeditepe üniversitesinde olduğunu ve burslu kontenjanın da 5 olduğunu görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİElektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi(İngilizce)(Burslu)EA385.00540664
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİElektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi(İngilizce)(%50 İndirimli)EA240.0020617500

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!