Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (M.T.O.K.) Taban Puanları, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (M.T.O.K.) Başarı Sıralamaları, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (M.T.O.K.) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Günümüzde telekomünikasyon altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Yeni gelişen ve şuanda geçerliliğini sürdüren mühendislik anlayışında disiplinlerarası çalışma giderek artmış durumda. Bundan dolayı yürütülen birçok proje farklı mühendisliklerden mezun insanları barındırıyor. Elektronik ve Haberleşme Mühendisleri ise bu bağlamda birçok alanda çalışma şansı yakalıyorlar. Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunları gömülü sistemler, sinyal işleme, haberleşme ağları, tıp elektroniği, raylı sistemler gibi alanlarda çalışabilirler. Yepyeni teknolojilerin keşfi ve geliştirilmesi aşamasında yer almak isteyen öğrenciler için ideal bir bölüm.

Mezunlar operatör firmalarında, savunma sanayisinde, elektronik eşya firmalarında, yazılım firmalarında, vendor firmaları gibi daha birçok firmada çalışma şansı elde ediyorlar.

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!