Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Emlak ve Emlak Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Emlak ve Emlak Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Emlak ve Emlak Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Emlak ve Emlak Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Emlak ve Emlak Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gayrimenkul fiyatlarını ve ekonomi haberlerini takip eder misin? İkna kabiliyetine güvenir misin? Her ikisine de cevabın ‘Evet’ ise bu bölüm senin için doğru bir tercih olabilir. Genel İşletme, Genel Muhasebe, İktisada Giriş, Hukuka Giriş, Emlak Pazarlaması, Emlak Komisyonculuğu Teknikleri, Ticaret Hukuku bölümün temel derslerini oluşturur ve mesleki hayata hazırlar. Eğitimine devam etmek isteyenler Dikey Geçiş Sınavıyla İşletme, İşletme Enformatiği ya da İşletme-Ekonomi bölümlerinden birine geçiş yapabilir.

Mezunlar Emlak Danışmanı unvanı alır. Başta gayrimenkul şirketleri olmak üzere sigorta şirketleri ve bankalarda çalışabilirler.

Emlak ve Emlak Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi ve Atatürk Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Emlak ve Emlak Yönetimi (Açıköğretim)TYT200.007501574131
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Emlak ve Emlak Yönetimi (Açıköğretim)TYT0.00500Dolmadı

Emlak ve Emlak Yönetimi (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!