Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları, Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Endüstriyel hammaddeleri işleme teknolojisinde yeterli teknik elemanlar yetiştirmeyi amaçlayan Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi bölümü, endüstrinin, hayatımızdaki yerini düşünürsek eğer, aday öğrencilerin kesinlikle tercih listelerine eklemek isteyebileceği bir bölüm olmalıdır. Malzemelerin; üretilmesinden, işlenmesine kadar ve ayrınca geri kazanmasından korunmasana kadar ilgilenen aday öğrenciler, bu bölümden mezun oldukları takdirde, ‘’ Endüstriyel Hammaddeler İşleme Tekniker’’ unvanını alarak, meslek hayatına atılır.

Endüstriyel Hammaddeler İşletme Teknolojisi bölümünü bitiren öğrenciler; özel ve kamu kurumlarının ilgili bölümlerinde çalışabilmelerine ek, makine montajı, tasarım, teknik servisler, AR-GE planlama, imalat fabrikaları, bakım-onarım birimleri ve demontaj işleri gibi alanlarda çalışabilecek geniş bir iş ağı fırsatına sahiptir. Gelişen sektör sayesinde bu alanda duyulan iş gücü ihtiyacı, günden güne artmaya devam etmektedir.

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Başkent Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (%75 İndirimli) TYT 0.00 8 Dolmadı
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (Burslu) TYT 0.00 10 Dolmadı
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (Ücretli) TYT 0.00 2 Veri Yok
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (%50 İndirimli) TYT 0.00 10 Veri Yok

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!