Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Taban Puanları, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Başarı Sıralamaları, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Endüstri sanayi demek. Sanayi ise hayat demektir. Endüstriyel ise sanayi ile ilgili ve alakalı anlamına gelir. Sanayi ile alakalı ürünlerin tasarımı ise endüstriyel tasarım mühendisleri tarafından yapılır. Endüstriyel tasarımlar nelerdir diye düşündüğümüzde ise aslında etrafınızda gördüğünüz ve kullandığınız pek çok alet ve edevat, araç ve gereç bu konunun kapsamındadır. Peki bu bölüm yazılır mı, iş bulabilir miyim? gibi soruların cevabı ise yüzde yüz evet. Çünkü çalışma alanının bu kadar geniş olduğunu bir alanda iş bulamamak imkansıza yakın bir şey. Yapmanız gereken tek şey biraz girişimci olmak. “Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” olarak üniversitelere baktığımızda ise; Gazi Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Karabük Üniversitelerinde bu bölümün olduğunu görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
GAZİ ÜNİVERSİTESİEndüstriyel Tasarım MühendisliğiSAY294.0056200730
ERCİYES ÜNİVERSİTESİEndüstriyel Tasarım MühendisliğiSAY0.0050Dolmadı
KARABÜK ÜNİVERSİTESİEndüstriyel Tasarım MühendisliğiSAY0.0025Dolmadı

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!