Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2 Yıllık Taban Puanları, Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisans bölümüdür, Enerji Tesisleri İşletmeciliği. Enerji verimliliği kanunu çerçevesinde, her işyerinde enerji uzmanı veya enerji yeterlik belgesi olan bir yetkin elemanın çalıştırılması, sizin, bu bölümü; tercihleriniz arasına eklemeniz için bir neden olabilir. Okutulan teknik derslerin yanı sıra, elektrik, elektronik ve bilişim sistemleriyle ilgili dersler de verilmektedir. Bu programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Ekonomi, Ekonomi ve Finans, İktisat, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret ve Uluslararası Lojistik lisans bölümlerine geçebilir.

Enerji Tesisleri İşletmeciliği bölümünü bitiren öğrenciler; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının bağlı kurumlarda, Petrol ve Gaz Rafineri işletmelerinde, ulusal ve uluslararası Akaryakıt ve Gaz Dağıtım şirketlerinde, ulusal ve uluslararası enerji şirketlerinde, akaryakıt ve gaz dağıtım istasyonu olan tüm özel ve kamu sektör birimlerinde, Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumunda, bünyesinde akaryakıt istasyonu bulunan konaklama tesislerinde, lojistik firmaları ve ulaşım alanında, özel sektörde enerji sistemleri ve teknolojileri ile ilgili bölümlerde tekniker olarak çalışabilecek geniş bir iş ağı fırsatına sahiptir.

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ Enerji Tesisleri İşletmeciliğiTYT214.00151380069
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ Enerji Tesisleri İşletmeciliği (KKTC Uyruklu)TYT0.001Veri Yok

Enerji Tesisleri İşletmeciliği 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!