Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Enerji Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Enerji Yönetimi Taban Puanları, Enerji Yönetimi Başarı Sıralamaları, Enerji Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Enerji Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Enerji talebinin hızlı artışı bakımından dünya ikincisi olan ülkemizde eğer kendini piyasada enerji uzmanlarına duyulan büyük ihtiyaca yanıt vermeye aday biri olarak görüyorsan bu bölümü seçebilirsin. Lisans düzeyinde enerji yönetimi kapsamında gerekli akademik bilgilerin verilmesinin hedeflendiği bölümde Enerji Yönetimi alanında disiplinlerarası bir yaklaşım kazandırmak amaçlanır. Özellikle alan yönetimi, sektörel ilişkiler, rekabet boyutu ve sürdürülebilirlik çerçevesinde var olan kapsamlı yönetsel açığın kapatılmasına katkı sağlayacak nitelikli insan kaynağının oluşturulması hedeflenen bu programı tamamlayarak hukuk, iktisat ve işletme bilgisini harmanlayan bir uzman olmaya doğru ilerleyebilirsin. Program kapsamında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesindeki ortak derslerin yanı sıra, Enerji Sistemleri Mühendislik Bilgisi, Enerji Yönetimi, Enerji Yatırım Modelleri, Enerji Piyasalarında Sözleşmeler ve Uyuşmazlıklar gibi dersler alabilirsin.

Enerji Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Kto Karatay Üniversitesinde olduğunu ve toplam kontenjanın da 40 olduğunu görüyoruz.  Enerji Yönetimi mezunları uzman satüsüyle bazı devlet kurum ve kuruluşlarında ya da özel işletmelerde çalışabilirler, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda ve ilgili kuruluşlarında, elektrik üretim ve dağıtım şirketlerinde, Maden Tetkik Arama’da, Devlet Su İşleri’nde ve benzeri diğer kurumlarda iş bulabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİEnerji Yönetimi(Burslu)EA305.0010216426
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİEnerji Yönetimi(%75 İndirimli)EA251.0010517693
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİEnerji Yönetimi(Ücretli)EA0.005Dolmadı
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİEnerji Yönetimi(%50 İndirimli)EA0.0015Dolmadı

Enerji Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!