Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Engelli bireylerin yaşam standartlarını bir nebze olsun artırmak, hayata tutundukları dal olmak istemez misin? Güleryüzlü, sevecen ve yardımsever bir insansan, sosyal sorumluluk kavramının içini hayat tarzınla dolduruyorsan, Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Bu program kapsamında Engelli Grupları Ve Özel Eğitim, Meslek Etiği, Topluma Hizmet Uygulamaları, Engellilerde Ruh Sağlığı, Engelli Hakları Ve Sosyal Hizmetler gibi dersler alabilirsin. Mezun olduğunda “Engelli Bakım Teknikeri” unvanı kazanırsın. Programı tamamladıktan sonra istersen Dikey Geçiş Sınavıyla Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyetisyenlik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri gibi lisans programlarına geçiş yapabilirsin.

Bölüm mezunları temel sağlık hizmeti veren tıp merkezleri ve polikliniklerde, hastanelerde, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitelerinde, huzurevlerinde, bakımevlerinde, kreşlerde, çeşitli kurumların revirlerinde ve engelli bireylerin evlerinde çalışabilirler.

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (Açıköğretim)TYT0.001750Dolmadı

Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!