Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları, Ermeni Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralamaları, Ermeni Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ermeni kültürüne, tarihine, dili ve edebiyatına ilgi duyuyorsan, Ermeni dili, kültürü, tarihi ve edebiyatını bilen uzmanlar, alanında yetkin Araştırmacılar ve Filologlar yetiştirmeyi amaçlayan bu bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Bu programda Ermeni dilini öğretmeye yönelik derslerle birlikte, Ermeni Edebiyatı, Ermeni Şiiri, Ermeni Romanı, Ermeni Dili ve Kültürü gibi dersleri alabilirsin. Mezun olduğunda Filolog (Dilbilimci) unvanını kazanırsın.

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Ankara Üniversitesi ve Erciyes Üniversitelerinde olduğunu görüyoruz.

Ermeni Dili ve Edebiyatı mezunları kamuda Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, elçilikler, konsolosluklar ve üniversiteler, özel sektördeyse ithalat-ihracat ve turizm firmalarında ya da tercüme bürolarında çalışabilirler, alanlarında ihtiyacı duyulan akademik kariyer yapma yolunda ilerleyebilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ERCİYES ÜNİVERSİTESİErmeni Dili ve EdebiyatıDİL0.0020Dolmadı

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!