Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları, Ermeni Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralamaları, Ermeni Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ermeni kültürüne, tarihine, dili ve edebiyatına ilgi duyuyorsan, Ermeni dili, kültürü, tarihi ve edebiyatını bilen uzmanlar, alanında yetkin Araştırmacılar ve Filologlar yetiştirmeyi amaçlayan bu bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Bu programda Ermeni dilini öğretmeye yönelik derslerle birlikte, Ermeni Edebiyatı, Ermeni Şiiri, Ermeni Romanı, Ermeni Dili ve Kültürü gibi dersleri alabilirsin. Mezun olduğunda Filolog (Dilbilimci) unvanını kazanırsın.

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Ankara Üniversitesi ve Erciyes Üniversitelerinde olduğunu görüyoruz.

Ermeni Dili ve Edebiyatı mezunları kamuda Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, elçilikler, konsolosluklar ve üniversiteler, özel sektördeyse ithalat-ihracat ve turizm firmalarında ya da tercüme bürolarında çalışabilirler, alanlarında ihtiyacı duyulan akademik kariyer yapma yolunda ilerleyebilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Ermeni Dili ve Edebiyatı DİL 0.00 20 Dolmadı

Ermeni Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!