Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları, Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tasarım yönü kuvvetli ve hayal gücü yeteneğine sahip olan, bu yetileri ise teknik bilgilerle yaratıcılığa dönüştürmek isteyen her aday öğrenci için, kesinlikle tercih edilmesi gerekilen bölümler arasında yerini almalıdır, Ev Tekstili Tasarımı bölümü. Bu bölümde, ev tekstilinde kullanılan ürünlerin tasarımlarını yapabilecek kişiler yetiştirmek amaçlanır. Teorik derslerin yanı sıra uygulamalı derslerin de verilmesi, aday öğrenci için, büyük bir artı oluşturmaktadır.

Ev Tekstil Tasarımı bölümünü bitiren öğrenciler; tekstil tasarımı yapan ilgili kurum ve kuruluşlarda tekniker olarak çalışabilir. Ayrıca, bu mesleği, evinizde icra edip, bazı işletmelere satarak da para kazanabilme fırsatına sahip olan mezunlar, bu mesleği, tamamen hobi olarak da kullanabilmektedir.

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Kültür Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Ev Tekstili Tasarımı (Burslu)TYT253.004940318
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Ev Tekstili Tasarımı (%75 İndirimli)TYT0.0015Dolmadı
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Ev Tekstili Tasarımı (%50 İndirimli)TYT0.0021Veri Yok

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!