Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları, Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Tasarım yönü kuvvetli ve hayal gücü yeteneğine sahip olan, bu yetileri ise teknik bilgilerle yaratıcılığa dönüştürmek isteyen her aday öğrenci için, kesinlikle tercih edilmesi gerekilen bölümler arasında yerini almalıdır, Ev Tekstili Tasarımı bölümü. Bu bölümde, ev tekstilinde kullanılan ürünlerin tasarımlarını yapabilecek kişiler yetiştirmek amaçlanır. Teorik derslerin yanı sıra uygulamalı derslerin de verilmesi, aday öğrenci için, büyük bir artı oluşturmaktadır.

Ev Tekstil Tasarımı bölümünü bitiren öğrenciler; tekstil tasarımı yapan ilgili kurum ve kuruluşlarda tekniker olarak çalışabilir. Ayrıca, bu mesleği, evinizde icra edip, bazı işletmelere satarak da para kazanabilme fırsatına sahip olan mezunlar, bu mesleği, tamamen hobi olarak da kullanabilmektedir.

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Kültür Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Ev Tekstili Tasarımı (Burslu) TYT 253.00 4 940318
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Ev Tekstili Tasarımı (%75 İndirimli) TYT 0.00 15 Dolmadı
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Ev Tekstili Tasarımı (%50 İndirimli) TYT 0.00 21 Veri Yok

Ev Tekstil Tasarımı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!