Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Felsefe Grubu Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Felsefe Grubu Öğretmenliği Taban Puanları, Felsefe Grubu Öğretmenliği Başarı Sıralamaları, Felsefe Grubu Öğretmenliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Felsefe Grubu Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Lisedeki felsefe öğretmenlerini hemen herkes hatırlar. Özellikle bizlere verdikleri hazır cevaplar ve sordukları inanılmaz sorularla. Sizde felsefe öğretmeni olmayı düşünüyor musunuz? O zaman taban puanları ve başarı sıralamaları açısından doğru yerdesiniz. Felsefe kelimesinin kökünü ve nereden geldiğini de merak etmedik değil. Meğerse felsefe Arapça kökenli bir kelime. Türk Dil Kurumunu baktığımızda ise “Varlığın ve bilginin bilimsel olarak araştırılması.” “Bir bilimin veya bilgi alanının temelini oluşturan ilkeler bütünü.” şeklinde açıklamalar görüyoruz. Okunabilecek güzel ve havalı eğitim fakültelerinden bir tanesi.

Felsefe Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Gazi Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Çukurova Üniversitelerinde olduğunu görüyoruz. Hatırlatmakta yarar var, bu bölümü okumak istiyorsanız eşit ağırlık alanı mezunu olmanız gerekiyor.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
GAZİ ÜNİVERSİTESİ Felsefe Grubu Öğretmenliği EA 289.00 20 277902
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Felsefe Grubu Öğretmenliği EA 0.00 20 Dolmadı
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Felsefe Grubu Öğretmenliği EA 0.00 20 Dolmadı

Felsefe Grubu Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!