Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları, Film Tasarım ve Yönetmenliği Başarı Sıralamaları, Film Tasarım ve Yönetmenliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Film Tasarım ve Yönetmenliği bölümü animasyon, belgesel, kurmaca gibi filmlerin tasarımını yapmak ve yönetmen, görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni ya da senarist olmak istersen senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm profesyonel seviyede film, video ve televizyon araçlarında film tasarımı ve yazarlık yapabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Senaryo Yazım Teknikleri, Oyuncu Yönetimi, Görüntü Yönetimi, Fotoğraf ve Kamera Tarihi gibi dersler alınır.

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; sadece Yaşar Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ve Marmara Üniversitelerinden olduğunu fark ediyoruz.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında özel ve kamu kuruluşlarında sinema ve televizyon sektöründe kolaylıkla iş bulabilir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Film Tasarım ve Yönetmenliği SÖZ 368.00 30 46965

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!