Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları, Film Tasarım ve Yönetmenliği Başarı Sıralamaları, Film Tasarım ve Yönetmenliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Film Tasarım ve Yönetmenliği bölümü animasyon, belgesel, kurmaca gibi filmlerin tasarımını yapmak ve yönetmen, görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni ya da senarist olmak istersen senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm profesyonel seviyede film, video ve televizyon araçlarında film tasarımı ve yazarlık yapabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Senaryo Yazım Teknikleri, Oyuncu Yönetimi, Görüntü Yönetimi, Fotoğraf ve Kamera Tarihi gibi dersler alınır.

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; sadece Yaşar Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ve Marmara Üniversitelerinden olduğunu fark ediyoruz.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında özel ve kamu kuruluşlarında sinema ve televizyon sektöründe kolaylıkla iş bulabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİFilm Tasarım ve YönetmenliğiSÖZ368.003046965

Film Tasarım ve Yönetmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!