Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Finans ve Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Finans ve Bankacılık Taban Puanları, Finans ve Bankacılık Başarı Sıralamaları, Finans ve Bankacılık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Finans ve Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Finans ve bankacılıkla aranız nasıl? Peki bu bölümü okumayı düşünür müsünüz? Finans ve Bankacılık bölümü finans analizlerini, risk yönetimini ve yatırım proje değerlendirmelerini yaparak bireylerin taleplerini gerçekleştirebilirsin. Bölüm finans ve bankacılık alanında yenilikleri takip eden, araştırmacı, bilgi ve deneyimleri ile danışmanlık yeteneğine sahip insan ilişkilerinde uzman bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Mikro Ekonomi, Genel Muhasebe, İşletme Yönetimi, Sigortacılık, Dönem Donu Muhasebe İşlemleri gibi dersler alınır.

Finans ve Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; İstanbul Ticaret Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitelerinin puan olarak tepede olduğunu görüyoruz.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında bankalarda, sigorta şirketlerinde, danışmanlık, finansal yatırımcı unvanı ile iş bulabilecekleri gibi mali müşavir, serbest muhasebeci unvanlarıyla serbest olarak da çalışabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KIRGIZİSTAN-TÜRKİYE MANAS ÜNİVERSİTESİFinans ve BankacılıkEA0.003Dolmadı

Finans ve Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!