Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Fotoğraf Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Fotoğraf Taban Puanları, Fotoğraf Başarı Sıralamaları, Fotoğraf Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Fotoğraf Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Fotoğrafçılık bölümü,  temel fotoğrafçılık ve kameramanlık eğitimine sahip görme biçimlerini, görsel kodları okuyabilen, teknik araçları tanıyan ve kullanabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Çekimlerde hangi ışık malzemesini kullanacağın, hangi kamera ile çekim yapacağın, doğal ışık kaynağı kullanılıyorsa günün hangi saati çekim yapacağın ve çekim sonrası yapılacak teknik işlemleri kapsar. Üniversitede Kamera Kullanım Teknikleri, Temel Fotoğrafçılık ve Kurgu gibi alacağın derslerle stüdyo fotoğrafçılığı, aktüel kameramanlık ve montaj alanlarında uzmanlaşabilirsin.

Fotoğraf Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Yıldız Teknik Üniversitesi Ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitelerinde olduğunu görüyoruz.

Akademik kariyer yapmanın yanında bölüm mezunları stüdyolarda, fotoğrafçılarda, matbaalarda, basında, grafik ve reklam şirketlerinde, özel ve resmi televizyon kuruluşlarında ve yapım şirketlerinde iş bulabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİFotoğrafSÖZ334.0030125019

Fotoğraf Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!