Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Fotoğraf ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Fotoğraf ve Video Taban Puanları, Fotoğraf ve Video Başarı Sıralamaları, Fotoğraf ve Video Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Fotoğraf ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Fotoğrafçılık ve Video bölümü,  temel fotoğrafçılık ve kameramanlık eğitimine sahip görme biçimlerini, görsel ve işitsel kodları okuyabilen, teknik araçları tanıyan ve kullanabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Çekimlerde hangi ışık malzemesini kullanacağın, hangi kamera ile çekim yapacağın, doğal ışık kaynağı kullanılıyorsa günün hangi saati çekim yapacağın ve çekim sonrası yapılacak teknik işlemleri kapsar. Üniversitede Kamera Kullanım Teknikleri, Görsel Hikayelendirme, Temel Ses Tasarımı, Siyah Beyaz Karanlık oda, Dijital Animasyon, Temel Fotoğrafçılık ve Kurgu gibi alacağın derslerle stüdyo fotoğrafçılığı, aktüel kameramanlık ve montaj alanlarında uzmanlaşabilirsin.

Fotoğraf ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Yıldız Teknik Üniversitesi Ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitelerinde olduğunu görüyoruz.

Akademik kariyer yapmanın yanında bölüm mezunları stüdyolarda, fotoğrafçılarda, matbaalarda, basında, grafik ve reklam şirketlerinde, özel ve resmi televizyon kuruluşlarında ve yapım şirketlerinde iş bulabilir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fotoğraf ve Video SÖZ 368.00 30 46600
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ Fotoğraf ve Video SÖZ 321.00 40 169750

Fotoğraf ve Video Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!