Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (M.T.O.K.) Taban Puanları, Gastronomi ve Mutfak Sanatları (M.T.O.K.) Başarı Sıralamaları, Gastronomi ve Mutfak Sanatları (M.T.O.K.) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Dünya mutfağı ve yemek kültürünü araştırıp, farklı tatlar denemekten keyif alıyorsan, farklı damak zevkine sahipsen farklı sunum ve görsel şölen ile sevdiklerine, müşterilerine keyifli yemek deneyimi yaşatabilirsin. Bölüm sağlık kurallarını bilen, sektöre dair gerekli teorik ve uygulamalı bilgiye sahip, araştırmacı, yenilikçi, kültürlerarası yemek bilgisine sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bu bölüm kapsamında Yiyecek Tarihi, Pastacılığa Giriş, Beslenme Gıda İlkeleri ve Uygulamaları gibi teorik derslerin yanında Uygulamalı Sektöre Giriş gibi pratiğe dayalı dersler görebilirsin.

Akademik kariyer yapmanın yanı sıra restoranlarda, otellerde, organizasyon şirketlerinde, turizm ve ulaştırma sektörlerinde iş bulabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİGastronomi ve Mutfak Sanatları(M.T.O.K.)(Fakülte)SÖZ345.001593115

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!