Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Taban Puanları, Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Başarı Sıralamaları, Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Türk ekonomisi için son dönemde büyük önem taşıyan bu yeni meslek grubuna olan talep gün geçtikçe artıyor. Bu bölümden mezun olduğunda değerleme uzmanı olarak değerleme faaliyetlerini yönetebilirsin. Aynı zamanda kamulaştırma, özelleştirme, satış, konut finansmanı (mortgage) gibi reel ve finansal piyasa işlemlerini yürütebilirsin esas olarak ise gayrimenkullerin, menkullerin ve bunlara bağlı hakların ve yükümlülüklerin benzer birçok varlıkların belirli bir tarihteki değerlerini  tarafsız olarak belirlenmesinde rol alabileceksin.

Meslek hayatında bankalar, kredi talebinde bulunanlar, halka açık anonim şirketler, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, faktoring ve finansal kiralama şirketleriyle çalışabilirsin. Ayrıca bu bölüm talebi karşılayabilecek sayıda değerleme uzmanı bulunmadığından ülkemizde iş olanağı yüksek bir meslek grubudur.

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!