Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Üniversite Taban Puanları

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları ve Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Başarı Sıralamaları siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Yayınımızı inceledikten sonra aklınıza gelen soruları yorum bölümüne yazabilirsiniz. Aynı zamanda Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları Başarı Sıralamaları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, 18 Mayıs 2018 tarihinde daha önce Gaziantep Bilim ve Teknoloji Üniversitesi adıyla kurulmuş olan üniversite, bazı değişiklikler ile “Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi” olarak, 18 Ocak 2019 tarihinde kabul edilmiştir. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi rektörlüğüne ise Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu atanmıştır. Üniversite bünyesinde, araştıran sorgulayani etik ve kültürel değerlere sahip bireyleri yetirmeyi amaçlamakla birlikte ilham verici bir dünya markası olan; öğrencisi, personeli ve mezunları ile gurur duyulan; değişime ve gelişime liderlik eden uluslararası bir üniversite olmaktır. 8 fakülte, 1 yüksekokul, 2 meslek yüksekokulu, ve 1 enstitü akademik birimlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

NOT: Tablo ÖSYM ve YÖK ATLAS tarafından hazırlanan en güncel listedir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
GAZİANTEP İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ İslami İlimler SÖZ 318.00 100 183490
GAZİANTEP İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği SAY 0.00 60 Dolmadı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!